Pozor, novinka!!! – Kvantové léčení – zvolte si vlastní cenu

Tato nabídka již není aktualní a léčení probíhá za cenu 750Kč

Ne, opravdu to neznamená, že by léčení bylo zadarmo. Ve skutečnosti nic není zadarmo, buďte opatrní, když Vám někdo bude tvrdit opak 😉

 

Někteří lidé se domnívají, že by léčení mělo být zdarma, vždyť je to přece dar shůry. Ve skutečnosti my všichni máme své dary. Tyto dary však často připomínají spíše prokletí, aspoň do doby než zjístíme jak ovlivňují náš život a naučíme se s nimi zacházet. Tento proces objevování a učení pak může být velmi zdlouhavý, náročný na čas a finance a vyžadující velké odhodlání. Takže pravdou zůstává, že za vše je třeba zaplatit i za ty nejcenější dary, ty bývají nezřídka ty „nejdražší“.

Když se začneme zajímat o svět energií, metafyziky, ducha, zjistíme, že energie vždy plynou. Je to jejich přirozený stav. Můžeme to vidět například ve vztazích. Pokud je vše v pořádku pak emoce (energie v pohybu) ( angl.  emotion=energy in motion) plynou volně. Pokud nám však někdo ublíží, my se uzavřeme, tok energií se začne blokovat. Pokud pak zavčasu tyto bloky nepročistíme mohou se začít projevovat i ve fyzických zdravotních problémech.

Všichni známe rčení „Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci.“  To samé platí pro věci a  služby „zdarma“, vždy je tam nějaký háček, který způsobý že ve finále zaplatíme více než jsme si představovali. Zde pod pojmem zaplatíme nemám na mysli pouze peníze, ale může to být ztracený čas, stres, protislužby atd.

Takže jak toto souvisí s cenou za léčení?

Tato otázka má dvě úrovně:

1)      Materiálně/logickou – západní společnost je založena na logickém uvažování a toto nás naučilo, že musíme hodně zaplatit abychom hodně získali. To se často projevuje kupováním předražených předmětů, které nemají žádnou skutečnou hodnotu, pouze představují její iluzi (hojně vytvářenou marketingovými společnostmi a prezentovanou reklamou v mediích)  a podporují ekonomický růst spotřební společnosti a její celkový úpadek. My si z toho potom odnášíme hluboko zakořeněné přesvědčení, že nemůžeme přijmout nic hodnotného bez toho abychom hodně zaplatili.

2)      Duchovně/intuitivní – zde na úrovni naší duše víme, že energie potřebuje plynout a že my ji spolu sdílíme a vyměňujeme, neexistuje dávání bez přijímání a braní bez dávání.

Takže když přijdme na léčení tak víme logicky i intuitivně, že cena za léčení musí odpovídat vážnosti našich problémů. Pokud se tedy už měsíce trápíme, utratili jsme hodně peněz a času za terapie, pak může být dosti složité si představit, že léčení v hodnotě 300,-Kč nás těchto problémů zbaví.

Občas sice dokážeme potlačit naši logickou mysl i s jejími presvědčeními a léčení absolvujeme, potom však přijde na řadu naše duše, která vnímá skutečnou hodnotu léčení a pokud nemá možnost vrátit/předat dál tolik energie, kolik skrze dané léčení získala, poté přijme jen takovou část léčení jakou dokáže „splatit“.

Obecně platí, že naše duše nechce nikomu nic dlužit. Což je přesně to co nastane, pokud přijmeme léčení „zdarma“, případně za neodpovídající cenu. To v důsledku vede k tomu, že procházíme mnoha malými výměnami energiíí, zkoušíme různé léčebné metody, které mají dostatečný potenciál přinést zázračné uzdravení, které však nejsme schopni přijmout a nakonec se zdá, že tato léčení vlastně ani nefungují.

Ono taky pokud přijmeme léčení v hodnotě 300/500/1000,- Kč jak moc myslíte, že se tato hodnota promítne do našich životů?

Pak je pravděpodobné, že koupíme letenku do Amazonie, zůstaneme tam pár měsíců s místními šamany, utratíme všechny naše úspory a máme dobrou šanci na uzdravení. 🙂

Přestože nežiji v Amazonii, určité šamanské schopnosti jsem u sebe objevil. Dnes je využívám především při poskytování Kvantového léčení, což je pokročilé léčení pracující s energií a vědomím. A vy můžete přijmout toto léčení buď osobně v Cobh, Irsko a nebo na dálku, ať už jste kdekoliv.

Takže zde je má nabídka. Nyní si můžete zvolit cenu za vaše Kvantové léčení:

(zde můžete najít: můj krátký popis Kvantového léčení, delší plně vyčerpávající popis od Kryon)

Varianta 1 – standardní cena za léčení 750,-Kč 

Varianta 2 – sami se rozhodněte, kolik za léčení zaplatíte dle toho jakou hodnotu vám přinese do života. Pokud žádnou, pak nemusíte nic platit. I to se může stát. Pokud jde o mne, tak já disponuji dostatkem léčivé síly aby jste mohli obdržet léření v hodnotě deseti/sta tisíců pokud to je to, co potřebujete a jste připraveni to přijmout. Platbu pak provedete převodem na můj účet v momentě, kdy budete mít jasno o hodnotě kterou jste přijali. To může být během následujících dní a týdnů.