csen
Call: 00 420 604 356 866 -|- kontakt@pavelhaicman.cz
Havajské masáže, Osobní poradenství, Duchovní léčení

 Lomi Lomi není masáž, kterou potřebujete, ale kterou CHCETE,
popravdě je to přesně ta masáž po níž jste vždy toužili.

 

Havajská masáž Lomi Lomi

Lomi Lomi byla po staletí považována za velmi účinný způsob léčení, který prováděli domorodí Havajští léčitelé. Původní rituál se naštěstí zachoval do dnešních dní a nyní stále více lidí objevuje jeho přínosy ke zlepšení zdraví a kvality našich životů a oceňuje celostní přístup, který Havajská masáž Lomi Lomi nabízí.

Dnes to jsou nejen zdravotní účinky, které lidé vyhledávají. Je to i hluboká relaxace a harmonie těla i duše, jež lze získat skrze tento smyslný rituál. Milujete masáže? Představte si ten pocit…

Uleháte na pohodlné masérské lehátko, tichá hudba hraje v pozadí, zatímco zkušené citlivé ruce vtírají horký přírodní olej do vaší pokožky a vaše zatuhlé svaly se pomalu začínají uvolňovat. Vaše tělo a mysl se noří do stavu hluboké relaxace a zanechávají všechny obavy a problémy daleko za vámi. Poté, co získáte zpět svoji celistvost, se začnete probouzet s dostatkem energie a vnitřního klidu. Jste opět připraveni čelit výzvám všedních dní.

Pro koho je relaxační masáž Lomi Lomi určena?

 • Potřebujete si odpočinout po náročném dni?
 • Vyzkoušeli jste vícero masáží, ale stále Vám něco chybělo?
 • Hledáte nadstandartní způsob jak o sebe pečovat?
 • Hledáte perfektní dárek pro někoho, na kom Vám záleží?

Havajská masáž Lomi Lomi uspokojí potřeby každého, kdo potřebuje uvolnit přetížené svaly a  hledá hlubokou relaxaci a harmonii. Možná to zní, že Lomi Lomi je především určena pro ženy, a mnozí z vás masáž, která nebolí, nepovažují za “pořádnou masáž”. Pokud jste ochotni upustit od vašich očekávání, budete překvapeni, jak hluboce relaxační a energizující efekt má tento rituál. A pánové připusťme si, to je přesně to, co od pořádné masáže chceme.

 • odpočinek po náročném dni
 • vyzkoušet něco nového
 • nadstandardní péče o tělo
 • perfektní dárek pro blízké

„Díky citlivým dotekům je masáž příjemná, uvolňující a léčivá. Vynikajícím způsobem dokáže zkombinovat techniku s intuicí a vždy být na místě, kde je potřeba. Má zlaté ručičky. „

Martina (30)

Jak probíhá masáž Lomi Lomi?

Lomi Lomi je rituál, během něhož se dostanete do stavu hluboké relaxace. Je tudíž ideální na závěr pracovního dne nebo jako součást volného dne. Relaxační  masáž by neměla předcházet pracovním a stresujícím aktivitám.

Při masáži používám kvalitní přírodní oleje zejména značky Saloos. Celková masáž probíhá na nahém těle, kdy budu masírovat celé tělo vyjma intimních partií, které zakryji sarongem (šátkem). V případě, že je pro Vás celková masáž příliš velkou výzvou, můžete zvolit masáž částečnou při níž není spodní prádlo překážkou. Také je třeba počítat s tím, že po masáži můžete mít trochu rozcuchaný účes a vlasy mastné od oleje.

Jste-li objednáni, minimálně hodinu před masáží byste neměli jíst.

 

 

Odpovědi na časté otázky

V čem se liší masáž Lomi Lomi od ostatních masáží?

Zatímco většina běžných masáží využívá speciální techniky prováděné prsty a dlaněmi a zaměřují se převážně na konkrétní problémové partie Vašeho těla, v případě Lomi Lomi je technika až na druhém místě.

Hlavním cílem relaxační havajské masáže Lomi Lomi je obnovení toku energie skrze celé tělo. Za tímto účelem se nepoužívají pouze prsty a dlaně, ale celá předloktí a masáž plynule spojuje všechny části Vašeho těla v jeden harmonický celek. Často je masírováno více částí Vašeho těla současně což Vám umožňuje vstoupit do velmi hlubokého stavu relaxace, protože mozek nedokáže vědomě zpracovávat impulsy z více částí těla současně. Dochází tak k jeho “přetížení” a následnému ”vypnutí”.

Lomi Lomi je více než jenom masáž, ve své podstatě je to šamanský léčivý rituál při němž je uctívána celá Vaše bytost.

Stydím se, ale přesto to chci zkusit. Máte něco i pro mě?

Pokud cítíte, že Vám stud nedovolí si tento nádherný rituál Lomi Lomi vychutnat v celé své komplexnosti, zvolte částečnou masáž zad a nohou, kde techniku Lomi Lomi zaměřuji specificky na konkrétní partie Vašeho těla podobně jako u klasické masáže. Tato masáž sice nedosahuje hloubky a síly plného rituálu Lomi Lomi, i přesto má také silný relaxační účinek. Vyzkoušíte si, zda může být Lomi Lomi pro Vás.

Kdy je lepší masáž odložit a raději odpočívat?

Masáž není vhodná v případě horečnatých a infekčních onemocnění. V případě požití alkoholu nebo drog. Trpíte-li jakýmkoliv systémovým onemocněním, je nezbytné vhodnost masáže konzultovat s Vaším lékařem.

Děláte i dárkové poukázky?

Ano, samozřejmě. Řekněme si to na rovinu, masáž je jako dárek ideální. Obdarovanému jednoznačně ukážete, že Vám na něm záleží a chcete pro něj to nejlepší.

 

 

 

 

Délka, cena a variace masáže

Havajskou relaxační masáž Lomi Lomi provádím v délce:

 • Masáž celého těla 1,5 hodiny – 800 (600)* Kč
 • Masáž celého těla 2 hodiny – 1000 (750)* Kč
Pokud cítíte, že Vám stud nedovolí si tento nádherný rituál Lomi Lomi vychutnat v celé své komplexnosti, zvolte částečnou masáž zad a nohou, kde techniku Lomi Lomi zaměřuji specificky na konkrétní partie Vašeho těla podobně jako u klasické masáže. Tato masáž sice nedosahuje hloubky a síly plného rituálu Lomi Lomi, i přesto má také silný relaxační účinek.

Částečnou masáž zad a nohou provádím v následujících délkách:

 • Masáž zad 45 minut – 450 (300)* Kč
 • Masáž zad a nohou zezadu 60 minut – 600 (400)* Kč
 • Masáž zad a celých nohou 90 minut – 800 (600)* Kč

* Uvedené ceny jsou platné pro Prahu a ceny v závorkách pro služby poskytované v Třebíči.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...