csen
Call: 00 420 604 356 866 -|- kontakt@pavelhaicman.cz
Havajské masáže, Osobní poradenství, Duchovní léčení

Kvantové léčení

Současná věda se stále více zabývá záhadami lidské DNA a zjišťuje, že mnohé její funkce nám jsou stále ukryty. Už nyní však bylo prokázáno, že DNA lze programovat za pomocí myšlenky a že stav a aktivita naší DNA se mění v závislosti na našem psychickém stavu.

DNA jako anténa

Naše DNA také slouží jako jakási anténa, která zajišťuje komunikaci s naším okolím a tím ho přímo ovlivňuje.  Jistě znáte dny, kdy se nám vše daří, máme dobrou náladu, práce jde od ruky, za jediný den uděláme tolik jako jindy za tři dny. Lidé nám vycházeji vstříc, máme dostatek síly a energie. A naproti tomu přicházejí dny, kdy se cítíme mizerně, jsme unaveni, vše nás bolí, nic se nám nedaří a každý koho potkáme nám dělá problémy a naší situaci ještě zhoršuje. Jak je možné, že naše tělo a okolí dokáží tak výrazně reagovat na stav naší mysli?

Všichni jsme propojeni se vším

Je to tím, že vše je propojeno se vším. Jsme obklopeni energiemi a částicemi, které stále ještě nemůžeme vidět, změřit či jinak prokázat jejich existenci. Tyto energie dokáží přenášet a sdílet informace na nekonečně velké vzdálenosti s nulovým časovým zpožděním. To znamená, že když se na druhém konci Země něco stane, tato informace je okamžitě dostupná kdekoliv jinde. Na tomto principu funguje například telepatie. My však můžeme jít ještě dál. V kvantové fyzice prostor a čas tak jak je známe neexistují. A kvantové informační pole, které nás obklopuje v sobě nese všechny informace od počátku věků až po jejich konec. Odtud pocházejí informace o našich minulých životech a záblesky vizí naší budoucnosti. Někteří lidé mají schopnost vědomě do tohoto pole vstoupit a získat informace, které potřebují, jiní tyto informace občas obdrží skrze intuici. Všichni však máme možnost pracovat na našem napojení na toto pole a postupně využívat informace které poskytuje.

Jak to funguje?

V průběhu kvantového léčení často dochází ke zpřístupnění některých informací. Mohu to být vzorce naší DNA z doby kdy jsme byli zdraví a naše současná poškozená DNA s nimi může být opravena. Nebo informace o minulých životech, které mají přímý vliv na některé naše současné problémy. Zpřístupněním, uvědoměním a následným zracováním těchto informací pak dochází k naší karmické očistě a my se tak můžeme krok za krokem odpoutávat od naší dávné minulosti a více žít naší přítomnost. O tom jaké informace nám budou zpřístupněny a jaké léčení nabídnuto, rozhoduje naše Vyšší Já, které ví vše o našich životech a problémech a ví nejlépe co v daný moment potřebujeme

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...